BANGKOK-PATTAYA TURU 6 GECE-7 GÜN

    BANGKOK-PATTAYA TURU 6 GECE-7 GÜN

BANGKOK-PATTAYA TURU 6 GECE-7 GÜNNeden biz?

Çünkü Tayland'a gidiş/dönüş biletinizi istediğiniz yerden kendiniz alırsınız.

Çünkü geliş/gidiş saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.

Çünkü tatilinizi bir programa bağlı kalmadan özgürce kendiniz planlarsınız.

Çünkü en kaliteli turları en uygun fiyata sadece bizde bulabilirsiniz.

Çünkü Tayland'ın bilinmeyen yönlerini sadece bizimle keşfedebilirsiniz.

Çünkü en fazla otel ve tur seçeneği bizdedir.

Aşağıdaki program standart tur programıdır. Size veya grubunuza özel program ve fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.

1. Gün             BANGKOK
Bangkok Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanına varışta, Türkçe rehberle karşılama ve tanışmamızın ardından havalimanında bekleyen özel aracımız ile yapacağımız Bangkok Panoramik Şehir Turuna çıkıyoruz.Bangkok, 1782`den beri Tayland`ın başkentidir. Yerel dilde Krung Thep (Melekler Şehri) diye bilinir. I.Rama tarafından Chao Phraya Nehri`nin deltasına kurulan şehri, yine aynı nehir ikiye böler. Chao Phraya Nehri ve şehrin içinden geçen irili ufaklı diğer birçok kanal sebebiyle Bangkok`a Doğu`nun Venedik`i denilmektedir. Bangkok Panoramik Şehir Turunda; 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliği ile Uyuyan Buda, 5.5 tonluk Altın Buda, Oturan Buda, Parlamento Binası, Demokrasi Meydanı, Kraliyet Caddesi ve Devlet Konukevi (Eski Parlamento) görülecek yerler arasındadır. (Uçağınızın iniş saatine göre). Turumuzun ardından otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman.

Otele yerleşme ve dinlenmenin ardından ekstra olarak düzenlenecek Bangkok Kanallar Turuna çıkıyoruz.(40 USD) Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Bangkok’un kanallarını keşfetmek bu şehri eşsiz kılan hayat tarzını yakından görmenizi sağlayacak.

Akşam yemeği için ekstra olarak düzenlenecek olan Sea Food Market ve Pat-Pong Gece Pazarı turu.(20 USD) 2000 kişilik bu görkemli restoranta vardığımızda ilk olarak restorantın market bölümünden seçeceğimiz deniz mahsulleri ve tropikal meyve ve sebzeleri, masamıza oturduğumuzda, her biri deniz mahsulleri konusunda uzman görevlilere, satın almış olduğunuz yiyeceklerinizin nasıl pişirilmesi istediğinizi ve servisi nasıl istediğinizi söylüyorsunuz. Afiyet olsun. Ardından Bangkok’un en meşhur pazarı olan ve şehre gelen her turistin mutlaka ziyaret ettiği Çin ve Tayland stili ürünleri ucuza bulabileceğiniz ve ayrıca ünlü markaların taklit ürünlerinin bulunduğu (Rolex, Versace vb.) Pat-Pong Gece Pazarı ve Barlar Sokağında serbest zaman. Pazarlık yapmayı ihmal etmeyiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelinizde.

BANGKOK KANALLAR TURU >>>

SEA FOOD MARKET & PATPONG GECE PAZARI >>>

2. Gün             BANGKOK

Otelimizde erken saatte alınacak sabah kahvaltısının ardından, ekstra olarak düzenlenecek olan Yüzen Çarşı turu için hareket ediyoruz.(50 USD) Bu turda, CNN televizyonunun jeneriklerine çıkan, Tayland tanıtımlarında kullanılan, kartpostallara konu olmuş Yüzen Çarşı’yı canlı olarak görebileceksiniz. Bangkok’un 110 km batısında yer alan Yüzen Çarşı’ya giderken yol üzerinde pirinç tarlaları, seker kamışının işlenişini görmek ve Hindistan Cevizi fabrikasını ziyaret edip Hindistan Cevizinin ve şekerinin nasıl yapıldığını izlemek üzere kısa bir mola veriyoruz. Daha sonra küçük teknelerle bineceğiniz alana ulaşıp keyifli Yüzen Çarşı turuna başlıyoruz. Yüzen Çarşı'yı öğlen kapanana kadar gezdikten sonra, heyecan dolu Yılan Show'unu izlemek üzere turumuza devam ediyoruz. Başından sonuna kadar nefesinizi tutarak izleyeceğiniz bu şovda, Kobra ve Piton gibi yılanlarla adeta dans eden akrobatları izleme şansımız olacak.

Akşam yemeği için, ekstra olarak düzenlenecek olan, büyük bir tekneyle Krallar Nehri olarak da bilinen Chao Praya Dinner Cruise ve teknede akşam yemeği.(40 USD) Şehrin tam ortasından geçen bu nehir turunda Bangkok'un büyülü gece manzarasına ve birbirinden göz alıcı tapınaklarına hayran kalacaksınız.

 

YÜZEN ÇARŞI >>>

 

CHAO PRAYA DINNER CRUISE >>>

 

3. Gün             BANGKOK - PATTAYA

Otelimizde alınacak kahvaltvaltının ardından bizi bekleyen özel aracımızla Pattaya`ya hareket. Bangkok’a yaklaşık 137 km mesafede bulunan bu sahil şehrine olan yolculuğumuz başlayacak. Yolculuğumuz esnasında, ekstra olarak düzenlenecek, Timsahları ile Dünya çapında ün yapmış Tayland’ın en büyük ve en ünlü timsah çiftliği olan, Million Years Stone Park’a gidiyoruz.(25 USD) Burada nefes kesen timsah şovunu izleyebilir, timsah ve kaplanlar ile resim çektirebilir. Kedi balıklarını ve timsahları besleyebilirsiniz.

Gezimizi tamamladıktan sonra, Pattaya`ya hareket ve Pattaya Plajı’nda serbest zamandan sonra otelinize varış ve odalara yerleşme, dinlenmeniz için serbest zaman. Akşam ekstra olarak düzenlenen birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin sergilendiği Dünyaca ünlü Alcazar Show’u, VIP koltuklarınızdan izleyeceksiniz.(50 USD) Geceleme otelinizde.

 

MILLION YEARS STONE PARK >>>

ALCAZAR SHOW >>>

4. Gün             PATTAYA

Otelimizde alınacak kahvaltının ardından, günümüzü ekstra olarak düzenlenen tam günlük Mercan Adası Turu ile değerlendiriyoruz.(50 USD) Sahilden bineceğimiz sürat teknesi ile yaklaşık yarım saat sürecek bir yolculukla Adanın en güzel sahiline varıyoruz. Mercan adaları dünyanın en güzel yerlerinden biri olup, denizin eşsiz rengini izlemeye doyamayacak, mavinin değişik tonlarının müthiş uyumunu görebileceğiniz bu yerde geçirdiğiniz zamanı asla unutamayacaksınız. Öğle yemeğiniz adada bulunan restoranda deniz mahsulleri olarak alınacaktır. Öğleden sonra otelinize dönüş ve dinlemeniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

MERCAN ADASI >>>

5. Gün             PATTAYA

Otelimizde alınacak kahvaltının ardından, ekstra olarak düzenlenen Pattaya`ya 30 dakika mesafede bulunan ve 500 Hektarlık bir alana kurulmuş olan Nong Nooch Tropikal Bahçeleri’ni görmenizi tavsiye ediyoruz.(35 USD) Dünyanın en iyi düzenlenmiş bahçe ödülünü defalarca almış olan bu bahçedeki renkler ve düzene hayran kalacaksınız.Öğleden sonra otelinize dönüş ve dinlemeniz için serbest zaman.

Akşamüzeri ekstra olarak düzenlenecek Fil Safarisi turuna katılabilirsiniz.(45 USD) Bu ilgi çekici turda, Tayland insanı için çok büyük önem arz eden Fillerin eğitimleri ile ilgili şaşırtıcı bilgiler veren şovu izleme imkânına sahip olacaksınız. Şov sonrasında, Fillerin üzerinde 1 saat sürecek safariye katılacaksınız. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

NONG NOOCH TROPIKAL BAHÇELERİ >>>

FİL SAFARİ >>>

 

6. Gün             PATTAYA

Otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Gününüzü Pattaya Plajı’nda, ünlü Walking Street’de, Pattaya merkezinde alış veriş yaparak geçirebilirsiniz. Ekstra tur seçenekleri de mevcuttur.

 

7. Gün             PATTAYA-BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer ve turumuzun sonu.

 

PATTAYA TURLARI >>>

Ekstra Tur Avantajlı Paket: 270 yerine 240 USD (Tur esnasında yerel acente yetkilisine ödenir)

 (Bangkok Kanal Gezisi, Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı, Yüzen Çarşı, Million Year Stone Park, Alcazar Show, Mercan Adası, Nong Nooch Tropikal Bahçe)

 Ekstra Tur Avantajlı Paket Full: 355 yerine 320 USD (Tur esnasında yerel acente yetkilisine ödenir)

(Bangkok Kanal Gezisi, Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı, Yüzen Çarşı, Chao Phraya Dinner Cruise, Million Year Stone Park, Alcazar Show, Mercan Adası, Nong Nooch Tropikal Bahçe, Fil Safari)

 


FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER

·      Seçilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 6 gece konaklama

·      Tüm havalimanı - otel - havalimanı ve şehirlerarası transferler

·      Tur boyunca ferdi kaza sigortası

·      Otellerde welcome kokteyli (Tayland)

·      Otellerde bagaj taşıma işlemleri (Tayland)

·      Bangkok’ta panoramik şehir tanıtım turu

·      Profesyonel Türkçe Rehberlik

·      Ekstra Turlarda Müze, Ören Yeri ve Milli Park giriş ücretleri

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

·      Türkiye/Tayland gidiş/dönüş uçak bileti

·      Programda Ekstra olarak belirtilen turlar

·      Otellerde erken check-in / Geç check-out

·      Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

·      Panoramik şehir turundaki Müze, Ören Yeri giriş ücretleri

·      Şoför bahşişleri


ÖNEMLİ NOTLAR:

*** Misafirler herhangi bir durumda Türkçe rehbere +66 991 754 668 numaralı telefonu arayarak 24 saat ulaşabilir. (Tayland)

*** Bu fiyatlar 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir.

*** Bangkok – Phuket uçuşunda bagaj hakkı standart 15 kg’dir. Ekstra bagaj hakkı için gerekli ücret misafirden alınır.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar standart yataklardan küçük olabilmektedir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

*** Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, Tayland’ın kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulabilir ve gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

*** Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turlar ertelenebilir veya iptal edilebilir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

*** Ekstra turlar, en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre değişiklik olabilir.

*** Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

VİZE

***T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.

*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde Tayland’a girişleri kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 

 

 


Etiketler: Bangkok turu Tayland turu en ucuz Pattaya turu Bangkok uçak bileti Tayland uçak bileti Bangkok gezisi Tayland gezisi Pattaya turu Pattaya gezisi Bangkok gece hayatı Pattaya gece hayatı Tayland Türkçe rehber Bangkok Türkçe rehber Promosyon3657 Okunma