NONG NOOCH TROPİKAL BAHÇE

    NONG NOOCH TROPİKAL BAHÇE

NONG NOOCH TROPİKAL BAHÇEPattaya`ya 30 dakika mesafede bulunan ve 500 Hektarlık bir alana kurulmuş olan NONG NOOCH TROPICAL BAHÇELERİ’ni görmenizi tavsiye ediyoruz.

Dünyanın en iyi düzenlenmiş bahçe ödülünü almış olan bu bahçedeki renkler ve düzene hayran kalacaksınız. Geleneksel Thai Dansları, Evlilik Seramonisi, Fillerin birbirinden ilgiç showlarını, 500 hektarlık alana kurulmuş Botanik Bahçesi ve Orkide Bahçelerini kapsayan NONG NOOCH TROPICAL GARDEN'a hayran kalacaksınız.

Burada geleneksel Thai yaşantısının ve kültürünün görsel anlamda oldukça zengin ve eğlenceli bir şekilde sergilendiği showların ardından, sıra Fillerin eğlenceli ve aynı zamanda şaşırtıcı gösterisine geliyor. Burada geçireceğimiz keyifli vaktin ardından adeta bir cennet olarak tabir edebileceğimiz, özenle yapılmış tropikal bahçede gezintimize devam ediyoruz.


13:15 Otelinizden araçla alınış.
15:00 Gösteri ve serbest zaman.
17:15 Otele dönüş.

                  NE GETİRMELİSİNİZ

                  - Şort, Şapka
                  - Güneş kremi
                  - Güneş gözlüğü
                  - Hafif ayakkabı
                  - Kamera, Fotoğraf makinesi
                  - Bir miktar para

 


Etiketler: Bangkok turu Tayland turu Pattaya turu Bangkok uçak bileti Tayland uçak bileti Bangkok gezisi Tayland gezisi Fil Safarisi Tayland fil safarisi Fil safari turu Pattaya fil safarisi turu Tayland Türkçe rehber Bangkok Türkçe rehber Pattaya gece6599 Okunma