SIAM NIRAMIT SHOW

    SIAM NIRAMIT SHOW

SIAM NIRAMIT SHOWBangkok’un en güzel en gösterişli ve eşsiz kabare gösterisine hoş geldiniz. Gösteri öncesi akşam yemeğinin ardından tiyatroda yerimizi alıyoruz.

Siam Niramit, Tayland'ın sanat ve kültür mirasının dünya standartlarında bir performans ile sergilenen bir gösteridir. Bu muhteşem gösteri Guinness Dünya Rekorları'nda yer alan sahnede yapılmaktadır. Tayland kültür ve tarihini essiz koreografisini izleyeceğiniz bu gösteri hepinizi büyüleyecek. Siam Niramit Show’u 150‘nin üzerindeki dansçısı ve sahne güzellikleri ile Guiness Rekorlar kitabında yer almış bir kabaredir. Bu alanda dünyanın en gelişmiş teknolojisi kullanılmaktadır. 4 boyutlu efektleri ile sahnede inanılmaz gösteriş ve tabi ki dansçıların profesyonelliği gözlerden kaçmayacak.


17:00 Otelinizden araçla alınış.
17:30-19:59 Akşam yemeği ve serbest zaman.
20:00 Siam Niramit Show gösterisi.
21:30 Otele dönüş.

 


Etiketler: Bangkok turu Tayland turu en ucuz Bangkok turu Bangkok uçak bileti Tayland uçak bileti Bangkok gezisi Tayland gezisi Siam Niramit Show Bangkok Bangkok gece hayatı Tayland gece hayatı Tayland Türkçe rehber Bangkok Türkçe rehber Tayland6563 Okunma