Nasıl Çalışıyoruz

Güler yüzlü insanların ülkesi Tayland. Tayland dünyanın en popüler turizm bölgelerinden biridir. Turizm, ülkenin önemli gelir kaynaklarından birisi olduğu için turizm sektöründeki seçeneklerde oldukça fazladır.

Tatilinizi nasıl sabırsızlıkla beklediğinizi, heyecanınızı ve bu tatili ne kadar önemsediğinizi biliyoruz. Buraya gelmek için ayırdığınız zaman ve yaptığınız masraflar karşılığında en iyi tatili, en kaliteli hizmeti almak için işinizi şansa bırakmayın. Yaptığınız saatlerce uçak yolculuğu da cabası. Bu yüzden öncelikle, Tayland tatilinizi seçerken nasıl bir tatil yapmak istediğinizi belirlemelisiniz. Çünkü yapmak istediğiniz tatil için Tayland'da kalacağınız gün sayısı yeterli olmayabilir. Bu da yapmak/görmek istediğiniz şeyleri yapamadan geri dönmeniz anlamına gelir ki, bu genellikle Türkiye'den, Tayland Paket Tur almış olan kişilerde görülen bir durumdur. Tatilinizin yarım kalmış hissiyle Türkiye'ye dönmek zorunda kalabilirsiniz.

Bizim de işimiz tam da bu. Tayland tatilinizde hem paranızı hem de zamanınızı ekonomik kullanarak, burada bulunduğunuz süreyi en kaliteli şekilde geçirmenize yardımcı olmak. Bu noktada bizimle iletişime geçip, tatil planlamanız için ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Öncelikle iletişime geçiyoruz. Site üzerinden, Facebook sayfamızdan veya Whatsapp üzerinden. Tatil planınız hakkında bilgi alıp, beklentilerinize ve bütçenize en uygun olanı size sunuyoruz. Havalimanı Transferi, Konaklama ve Ekstra Turların da dahil olduğu paket turlarımızdan seçebileceğiniz gibi, isterseniz tatilinize istediğiniz detayı ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. 

Otelinizi ister kendiniz internetten, isterseniz de bize danışarak rezervasyonu tamamlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, kalmak istediğiniz otelden beklentilerinizi ve tercihlerinizi öğrenerek size en uygun oteli önereceğiz. Eğer özellikle kalmak istediğiniz oteller varsa, bu oteller için internetten alacağınız fiyatın daha altında bir teklif sunup, rezervasyonunuzu biz tamamlayıp rezervasyonunuzu mail adresinize göndereceğiz.

Danışmanlık ve rezervasyon hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

Otelinizi seçtikten sonra, transferiniz için uçak biletinizin detaylarını öğreniyoruz. Ve sizi Bangkok havalimanında geleneksel kıyafetli Thaili kızlarla bizzat ben karşılıyorum. Bizi bekleyen özel aracımızla, içinde (Tayland Kraliyet Sarayı, 5.5 tonluk altın Buda, 46 metrelik Yatan Buda, Parlamento Binası vb.) sembol yapılarında bulunduğu ücretsiz Bangkok Panoramik Şehir Turuna çıkıyoruz. (Paket Tur) Şehir Turunun ardından transferinizi direk otelinize yapıyoruz.

Ve hotelinizin lobisinde sizinle buluşuyoruz. Burada size Tayland ve Turlar hakkında genel bilgiler vereceğim. (Tayland'da dikkat edilmesi gerekenler, Neler yapabilirsiniz, Görülmesi gereken yerler, Ekstra Turlar vb.) Yani tatilinizi daha detaylı bir şekilde burada beraber organize edeceğiz.

Burada yaşıyor olmamızın verdiği tecrübeyle, size her yönden sağlayacağımız avantajlarla, tatilinizi ekonomik olarak da nasıl kaliteli olabileceğini göreceksiniz.

Size sadece Otel, Transfer ve Tur kalitesini düşünmeden tatilinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Rüya gibi bir tatili riske atmayın.

Sizin için, Tayland'da mutlaka görülmesi gereken, olmazsa olmaz, en çok tercih edilen turların içinde bulunduğu paket turlar hazırladık. İsterseniz, Konaklama, Havalimanı Transferi ve Turlar'ın dahil olduğu paketi bizimle iletişime geçerek, Tayland'da kalmak istediğiniz süreye göre kendiniz de oluşturabilirsiniz. Ödemesini de sıfır risk ile buraya geldiğinizde yapacaksınız.

Paket Turların Avantajları;

  • Her Konuda 24 saat ulaşabileceğiniz danışmanlık
  • Konaklama süresini kendiniz belirlersiniz
  • En kaliteli turlara en uygun fiyatlar
  • Havalimanında çiçekli karşılama (Grup)
  • Bangkok Panoramik Şehir Turu (Grup)
  • Otellerde "Welcome Kokteyli"
  • Otellerde bagaj taşıma işlemleri

 

OTELLER

Otel konaklamaları için Bangkok, Pattaya ve Phuket'te yüzlerce otelle anlaşmamız var. Ama sizin için özellikle önereceğimiz oteller de var. Çünkü internetten fotoğraflarını görüp beğendiğiniz otelle, gerçekte karşılaştığınız otel arasında fark olabiliyor. (Konumu, Manzarası, Plaja, Şehre mesafesi vb.) Bu da daha tatilinizin ilk gününde hayal kırıklığı yaratıyor. Bizim için tek önemli olan, sizi bütün hizmetlerimizden (Otel/Transferler/Turlar) %100 memnun olarak, unutulmaz anılarla dönmenizi sağlamak.

Danışmanlık ve rezervasyon hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

 

TRANSFERLER

Bangkok 20 milyonluk bir metropol. Tayland'a her ne sebeple geliyor olursanız olun (İş, Tatil vb.) eğer transfer hizmeti almadıysanız, gideceğiniz mesafeye bağlı olarak yarım gününüzü bile trafikte kaybedebilirsiniz. Yaklaşık 10 saat süren uçak yolculuğunuzun ardından, saatlerce bir taksinin içinde trafikle uğraşmak çok sinir bozucudur.

Tayland'a ister tatil için gelin, ister iş (Fuar, Toplantı vb.) Gidiş/Dönüş veya Tek Yön seçeneğiyle, Bangkok şehir içi ve Bangkok/Pattaya transferlerinizi konforlu bir şekilde en kısa sürede otelinize gerçekleştirelim.

Özel Araç veya VIP Lüks Transfer (Mercedes E Class - Vito) için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.